Kazahstan – BiH 0:1: Prevljak doveo Zmajeve u zasluženo vodstvo!

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine danas u Nur-Sultanu protiv Kazahstana igra presudnu utakmicu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022. godine, a tekstualni prijenos utakmice možete pratiti na portalu uskvijesti.ba

28′ – Kazahstanci odmah pokušavaju, ali dobro se brani naš tim. Sigurno je da će ovo vodstvo znatno pomoći našem timu da lakše igra u nastavku meča.

25′ – Gooooooooool! Zmajevi vode golom Prevljaka! Sjajna akcija našeg tima, Stevanović je ubacio s desne strane, a Prevljak glavom pogađa za 1:0. Zasluženo i veoma važno vodstvo našeg tima!

19′ – Nastavljaju se napadi našeg tima, sada je korner izborio Džeko. Puno bolja igra Zmajeva, no nikako ne možemo uputiti pravi udarac i eventualno doći do gola koji bi nam znatno olakšao igru.

16′ – Još jedan napad našeg tima, Stevanović je sada dodao do Prevljaka čiji je udarac otišao preko gola.

13′ – Naš tim je sada preuzeo kontrolu nad loptom. Nakon dobrog napada po lijevoj strani, Zmajevi će imati drugi korner, no nije bilo opasnosti.

11′ – Prva šansa za Zmajeve! Ćivić je ubacio za Stevanovića, a njegov udarac glavom brani domaći čuvar mreže.

10′ – Dobar napad našeg tima po desnoj strani, ali Ahmedhodžić nije stigao loptu.

6′ – Prvi korner za naš tim, izborio ga je Kolašinac. Hadžiahmetović je ubacio, ali domaći golman dobro reaguje.

5′ – Prvi napad našeg tima, ali je Stevanoviću lopta pobjegla u gol-aut.

4′ – Nastavljaju se napadi domaćeg tima, ali za sada naša odbrana sigurna. Jednom je morao reagovati i Šehić i uradio je to na najbolji način.

2′ – Domaći igrači su agresivno počeli utakmicu i odmah na početku traže šansu da ugroze naš gol.

1′ – Počela je utakmica. S centra su krenuli domaći igrači. Sretno, Zmajevi!