JEDINSTVO:TRAVNIK KRAJ UTAKMICE

U okviru treceg kola Prve lige federacije Jedninstvo je po kisovitom vremenu na svom terenu odigralo,2:1.

Jedinsto je prvi pogodak dalo u 21. minuti na asistenciju igraca s brojem 19 Hadzica. Pogodak je dao Nihad Sero. U 27 minuti  opet se trese mreza Travnika  ovaj put Hadzic je u ulozi strijelca ali sudija ponistava zbog navodnog offside-a. Prvu polupriliku gosti su stvorili u 39. minuti ali je lopta ostisla preko gola. Danas golmana Jedinstva u prvom poluvremenu nije imao intervencija.
Prvo poluvrijeme je zasluzeno pripalo Jedinstvu.

Drugo poluvrijeme gosti iz Travnika ulaze mnogo ozbiljnije te su se ostavili kritikovanja sudija i poceli igrati gdje u 60 minuti za 1:1 pogadja Čaric.

Poslije primljenog pogodka Jedinstvu nije trebalo dugo da sabere svoje redove i ofanzivnije krene prema golu Travnika te da bi svojim drugim golom Šero doveo crveno bijele u vodstvo u 75. minuti .
Do kraja utakmice nije bilo promjene te je ostalo 2:1 za domaću ekipu.Jedinstvo biljezi izuzetno vaznu pobjedu.