Proteklog vikenda u Gradskoj areni “Husejin Smajlović” u Zenici održano je državno prvenstvo BiH u disciplinama K-1 style, Light Contact koje je organizovao KBV “Isak-Ze”.

Na prvenstvu je učestvovalo 48 kluba sa 252 prijavljenih takmičara.

Prvenstvo je otvorio Branko Mihaljević, predsjednik Kickboxing saveza Bosne i Hercegovine, koji se na otvaranju kratko obratio prisutnim učesnicima takmičenja i gostima.

Učešće na ovom prvenstvu je uzeo i Kickboxing Centar “Bihać” koji se sa ovog prvenstva vratio sa 6 medalja.

Prvaci Bosne i Hercegovine u svojim kategorijama su Džana Burzić, Elvin Šomić, Ella Ramulić, drugo mjesto i srebro je osvojio Dino Čustović, dok su treće mojesto u svojim kategorijama osvojili Alan Dedić i Mak Čustović.

Bihaćki borci nakon ovog takmičenja počinju pripreme za drugi dio prvenstva BiH koji će se održati u Konjicu 21. maja u disciplinama Point fighting i Low kick.

The post PRVENSTVO BiH // Kickboxing Centar “Bihać” osvojio 6 medalja, tri prvaka BiH iz Bihaća (FOTO) appeared first on usn1.net.

Izvor: usn.co.ba