Ines Ćatić, zlatna na Svjetskom kupu!

U okviru nastupa na WAKO Svjetskom Kickboxing kupu u Budimpešti, Ines Ćatić uzrast mlađe kadetkinje, disciplina Point fighting +42 kg (nosioci učeničkih zvanja do zelenog pojasa) osvojila je Svjetski kup nakon tri uvjerljive pobjede.

U četvrtfinalu savladala je predstavnicu Mađarske (Beremond tim), bivsu Evropsku prvakinju u kategoriji djece, u polufinalu savladala je također sa predstavnicu Mađarske (Kiraly tim), dok je u finalnoj borbi bila bolja od predstavnice Hrvatske ( Velebit tim).

Sutra i prekosutra nastupaju i ostali članovi kluba: Ema Hamulić, Ajna Ramakić, Lamija Hamulić, Amil Tutić, Haris Hajdarević i Arnel Zuberi koji očekuju povoljan rezultat na Svjetskom kupu na kojem učestvuje preko 3000 takmičara iz 45 zemalja svijeta.