UŽIVO:Jedinstvo:Tomislav, Samardžić potopio goste sa hettrikom

Pocetak utakmice domaca pocinje sa jednom promjenom dok gostujuca ekila na startu utakmice radi dvije izmjene .

45’Pocetak utakmice.

47’Prekrsaj na 25 metara iskosa za ekipu Tomislava koji sutiraju ali lopta ide daleko od gola Jedinstva.

49’Sut jedinstva sa dvadesetak metara ali odlazi pored gola.

50’Korner sa desne strane za goste,konfuzijy u sesnest metara pri cemu gosti cine prekršaj u napadu.

51’Prvi zuti karton na utakmici za domacu ekipu.

53’Drugi kartnon za jedinstvo

60’Korner za jedinstvo ali lopta zavrsava u gol autu korneru je predhodila odlicna prilika Jedinstva.

62’Izmjenu trecu cini gostijuci trener .

65′GOLLLLL
Slobodan udarac za Jedinstvo po sredini gola sa dvadeset i pet metara GDJE JEDAN OD NAJLEPSI GOLOVA OVOG KOLA POSTIŽE STRELAC PRVOG GOLA”SINAN SAMARDZIC”

75,Gosti postizu gol za 2:1.

76’Nakon kretanja sa centra i odlicne lopte Sere svoj treci pogodak postize Sinan Samardzic

85’Jedinstvo radi trecu izmjenu izlazi danas odlicni Šero koji je ispraćen uz ovacije navijaca

90+3’Kraj utakmice..

Jedinstvo u drugom poluvremenu igra svoju prepoznatljinu igru iz prvi kola gdje su bili agresivni otvoreni za nadigravanje sa protivnikom dosta precizni pasova sa idejama za realizaciju.
Domaca ekipa ali i gedaoci koji je pri kraju utakmice bilo oko 500 bili su nezadovoljni danasnjim sudjenjem pogotovo glavnim arbirtom pod nadimkom RAMBO