Veliko iznenadjenje u Strasbourg-u: Bosna uzela bod

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sastala se večeras sa selekcijom Francuske u četvrtom kolu grupe D kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022.

U 35. minuti Zmajevi vode golom Džeke! Naš napadač je sjajno pogodio lijevom nogom s nekih 20-25 metara i tako matirao nemoćnog Llorisa.

U 39. minuti Francuska dolazi do poravnanja, Hadžikadunić je nažalost nesretno postigao autogol nakon kornera.

Francuska sa igračem manje. Kunde u 51 minuti napravio prekršaj za isključenje nad Kolašincem.
Kolašinac ne nastavlja, umjesto njega ulazi Ćivić

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine uspjela je u Strasbourgu u okviru 4. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo odigrati sjajnih 1:1 protiv Francuske.
Naši su sjajno odigrali duel protiv Trikolora. Zmajevi su taktički odlično stajali na terenu, tražili svoje prilike iz kontri, te na kraju uspjeli i postići gol – sjajan gol našeg Džeke.