HLAD TUŠ POD BORIĆIMA: Zvijezda vodi 0:1

Sjajni uslovi su Pod borićima u utakmici 6.kola Prve lige FBIH između Jedinstva i Zvijezde.

Oko 500 gledatelja danas je došlo podržati crveno – bijele, ali već u 3.minuti susreta hladan tuš, kada greškom zadnje linije, gosti iz Gradačca dolaze u prednosti od 0:1.

Prva konkretna sansa za domacu ekipu se pojavila u dvadesetoj minuti kada iz prvog kornera Jedinstvo dolazi do prilike za pogodak. Lopta ide tik uz samu desnu stativu ali nazalost bez pogodka za domace.

Prvi zuti karton smo vidjeli u 25. minuti, gostujuci igrac sa brojem 16 dobio je javnu opomenu.

Nakon kratkog prodora u tridesetoj minuti gostujuca ekipa upucuje sut u okvir gola domaci goman bez vecih problema sprjecava upuceni šut.

Trideset i deveti minut prvi zuti karton za domace dobiva kapiten Hadrovic.

Pred kraj same utakmice osjetio se blagi presing domace ekipe.Ali zbog negodovanja gostujuceg trenera sudija je bio primoran da im da zuti karton.

42. minuta iz polukontre Jedinstvo stvara odlicnu sansu ali lopta ide pored same stative.