Težak poraz Jedinstva na domacem terenu.

Pred 500 navijavmca Jedinstva odigrana je utakmica petog kola Prve lige Federacije. Domace jedinstvo je porazeno sa 3:0.

Nakon izjednacene igre u prvom poluvremenu, drugo poluvrijeme je pripalo u svim segmentima igre ekipi Bratstva te su to krunisali sa dva pogotka.

Pocetkom drugog poluvremena gostujuci trener radi dvije izmjene. Domaca ekipa usla je u drugo poluvrijeme sa jednom promjenom.

50-Nakon prvih 5 minuta drugog poluvremena igra se uglavnom odvijala na sredini terena sa blagim pritiskom domace ekipe.

52-Igrac Jedinstva probija lijevu stranu te uz samu stativu salje loptu u gol aut.

54- korner za gostujucu ekipu gdje uz gresku domaceg vratara gdje mu lopta ispada gostujuci igrac sa gol linije gura loptu u gol gdje je Bratstvo povelo 1:0

57- iz polukontre gostujuca ekipa postize drugi gol te povecava rezultat na 0:2

60- Jedinstvo pravi jednu polupriliku ali vratar gostujuce ekipe lakocom sprecava taj pokusaj.

65- ekipa Jedinstva dvije izmjene.

75- nakon starta gostujuceg igraca gdje udara glavom naknadno domaceg igraca sudija ove utakmice nije potegao za kartonom.

78- u kaznanem prostoru gostijuceg igraca lopta pogadja u ruku ali se sudija ne oglasava.

83-gosti iz kornera prijete ali lopta odlazi uz samu vratnicu domaceg gola.