Kraj prvog poluvremena. Jedinstvo-Bratstvo.

U Bihacu je 16:30 poceo susret petog kola Prve lige Federacije izmedju Jedinstva iz Bihaca i ekipe iz Gračanice, Bratstva.

Prvo poluvrijeme zavrseno je 0:0

Nakon početnih ispitivanja prvu priliku biljezimo u petom minutu, kada gresku zadnje linije nije uspjela iskorititi gostujuca ekipa.

8-U 8 minutu biljezimo i prvi kartron za gostujucu ekipu, igrac sa borojem 4 Anis.

11-Prvu odlicnu priliku Jednistvo ima u 11 minuti gdje je golman gostujuce ekipe bio na visini zadatka.

15-Bratstvo u 15 minuti nakon greske veznog reda Jedinstva nalazi se u iznimnoj prilici ali lopta odlazi pored gola.

23- biljezimo ubacaj sa desne strane od strane domaceg igraca ali nazalost u kaznenom prostoru nije bilo domacih igraca.

28-Sut sa ivice kaznenog prostora prema golu gostujuceg tima ali nazalost nedovoljno jako da bi se savladao gostijuci vratar.

40- slobodan udarac za Jedinstvo 30 metara koji je zavrsio na gredi protivnickog gola

42-gostijuci igrac izlazi pred samog vratara domaceg koji izlazi kao pobjednik.