Velika pobjeda Manchester Uniteda!

Kraj utakmice!

90′ – Igrat će se još četiri minute sudijske nadoknade.
88′ – Nemanja Matić je na terenu umjesto Freda.
83′ – Sjajna atmosfera na Old Traffordu, navijači nose domaći tim.
Manchester United – Atalanta 3:2 (Ronaldo 81′)
81′ – Gooooooooooool! Manchester United dolazi do velikog preokreta, sada je Ronaldo pogodio. Kakav meč u drugom poluvremenu!
80′ – Velika šansa za Manchester United! Bruno Fernandes je bio sam pred golom, ali mu je gostujući golman odbranio.
76′ – Crveni đavoli odmah nastavljaju s napadima i traže još jedan gol.
Manchester United – Atalanta 2:2 (Maguire 75′)
75′ – Gooooooooooooooool! Manchester United se potpuno vraća u igru, sada je Maguire pogodio nakon nove asistencije Brune Fernandesa.
74′ – Maguire je glavom šutirao nakon kornera, ali ravno u golmana Atalante.
71′ – Dvije velike šanse za Atalantu! Prvo je De Gea odbranio udarac Zapate, a nakon toga i Malinovskog.
66′ – Pogba je ušao umjesto McTominayja, a Cavani umjesto Rashforda.
65′ – Ronaldo je sada imao novu šansu, ali mu je golman Atalante odbranio.
58′ – Stativa! McTominay je mogao poravnati stvari i vratiti sve na početka, ali je okvir gola spasio gostujući tim.
57′ – Atalanta ne može doći do lopte u drugom poluvremenu, u ovim trenucima je United tim koji u potpunosti dominira na terenu.
56′ – Ronaldo je probao iz slobodnog udarca, ali lopta ide pored gola.
50′ – Rashford je sada šutirao iz voleja nakon što mu se lopta odbila, no otišla je daleko od gola. Znatno bolja igra Crvenih đavola u drugom poluvremenu.
48′ – Velika šansa za Manchester United! Ronaldo je izašao sam ispred golmana Atalante, lopta mu je malo pobjegla i nakon toga mu je Musso zaustavio pokušaj.
46′ – Počelo je drugo poluvrijeme.