Manchester United – Atalanta 0:2: Teška noć na Old Traffordu za Crvene đavole

Na stadionu Old Trafford igra se duel 3. kola grupne faze Lige prvaka između Manchester Uniteda i Atalante, a tekstualni prijenos tog susreta kao i rezultate s ostalih terena možete pratiti na portalu uskvijesti.ba

U terminu od 21 sat igraju se još i utakmice:
Benfica – Bayern 0:0
Chelsea – Malmo 2:0 (Christensen 9′, Jorginho 22′)
Lille – Sevilla 0:0
Young Boys – Villarreal 0:2 (Pino 6′, Moreno 16′)
Zenit – Juventus 0:0
Već su odigrane utakmice:

Salzburg – Wolfsburg 3:1 (Adeyemi 3′, Okafor 65′, 77′ – Nmecha 15′)
Tok utakmice:
Prvo poluvrijeme
45+1′ – Velika šansa za Manchester United! Rashford je izašao sam ispred gola gostiju, ali je pogodio prečku.
45′ – Igrat će se minuta sudijske nadoknade.
44′ – Velika šansa za Manchester United! Fred je izašao sam ispred golmana Atalante, ali je šutirao pored gola.
43′ – Sami finiš utakmice na Old Traffordu, Atalanta još uvijek ima veliku prednost iz 30. minute.
32′ – Drugi gol je u potpunosti smirio navijače na Old Traffordu. Manchester Unitedu treba savršena igra do kraja utakmice da bi se vratio u ovaj susret.
Manchester United – Atalanta 0:2 (Demiral 30′)
30′ – Goooooooooool! Muk na Old Traffordu! Sada je Demiral pogodio glavom nakon kornera za veliko vodstvo svog tima. Težak zadatak pred Crvenim đavolima.
26′ – Šutirao je i Ronaldo, ali ravno u golmana Atalante koji je bez većih problema odbranio.
22′ – Još jedna šansa za domaći tim, sada je probao Bruno Fernandes, ali je njegov udarac blokirala gostujuća odbrana.
20′ – Šansa za Manchester United! Fred je šutirao, gostujući golman brani.
Manchester United – Atalanta 0:1 (Pašalić 15′)
15′ – Gooooooooooool! Hladan tuš na Old Traffordu, Pašalić donosi vodstvo svom timu nakon lijepe akcije po desnoj strani.
13′ – Nema pogodaka na Old Traffordu, ali ni pravih šansi.
7′ – Nešto bolja igra Atalante na otvaranju meča, gostujući igrači često dolaze u kazneni prostor Manchester Uniteda i traže prostor za pogodak koji će ih dovesti u vodstvo.
4′ – Uzvratio je Muriel na drugoj strani, ali mu je Maguire blokirao udarac.
3′ – Rashford je imao veliku šansu, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.
1′ – Utakmica je počela. S centra su krenuli domaći igrači.

Barcelona – Dynamo Kiev 1:0 (Pique 36′)